banner9

banner7

Necdet Kaya İnegöllülerin kulaklarının pasını sildi

İnegöl Belediyesi, Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Necdet Kaya ve THM Çok Sesli Gençlik Korosunun sahne aldığı konserle kültür etkinliklerini sürdürdü.

YEREL YÖNETİMLER 27.02.2020, 18:18 28.02.2020, 18:24
Necdet Kaya İnegöllülerin kulaklarının pasını sildi

İnegöl Belediyesi, Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında ilçe halkının kulaklarının pasını silen bir programa imza attı. Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Necdet Kaya, İnegöl Belediyesi Türk Halk Müziği Çok Sesli Gençlik Korosu ile BMKSM sahnesini paylaştı. Muhteşem konsere ilgi yoğun oldu.

GENÇ KORO PERFORMANSIYLA ALKIŞ ALDI

Çarşamba akşamı 20.00’da Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen konserde ilçe halkının yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa da hazır bulundu. İnegöl Belediyesi THM Çok Sesli Gençlik Korosunun performansıyla başlayan konserde, koro ve solo eserlerle İnegöl’ün genç sesleri salondaki vatandaşlara müzik ziyafeti sundu. Şef Rıdvan Sayın yönetimindeki koro, performansıyla alkış aldı.

NECDET KAYA KULAKLARIN PASINI SİLDİ

Konserin ikinci bölümünde ise Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Necdet Kaya İnegöllülerle buluştu. Seslendirdiği türkülerle salondaki vatandaşları diyar diyar gezdiren Kaya, unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonunda Belediye Başkan deneme bonusu Yardımcısı Rıdvan Kocaağa da sahneye davet edildi. Burada kısa bir selamlama konuşması yapan Kocaağa, “Bu muhteşem gece için öncelikle İnegöl Belediyesi Türk Halk Müziği Gençlik Koromuza, şefimiz Rıdvan Sayın’a, çok değerli müzisyen arkadaşlarımıza ve sanatçımız Necdet Kaya beyefendiye bu güzel gece için teşekkür ediyorum. Siz değerli vatandaşlarımıza da bu güzel gecede bizleri yalnız bırakmadığınız için, salonumuzu dolu dolu hale getirdiğini için her zaman minnet ve teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. Rıdvan Kocaağa, konuşmasının sonunda konuk sanatçıya İnegöl’ü simgeleyen çini hediye etti.

Yorumlar (0)
20°
açık
banner8