banner9

banner7

Hayati İnanç İnegöllülerle buluştu

Yazar Hayati İnanç, İnegöl Belediyesi 4. Kitap Günleri Fuarı kapsamında bugün İnegöl’e geldi. İnanç, fuar alanında bulunan salonda düzenlenen söyleşide hayranlarıyla buluşup kitaplarını imzaladı.

YEREL YÖNETİMLER 22.02.2020, 23:40
Hayati İnanç İnegöllülerle buluştu

Ezbere bildiği 7000 beyt ile Divan Edebiyatının yaşayan abidelerinden biri olan Yazar Hayati İnanç, İnegöl Belediyesi 4. Kitap Günleri Fuarı kapsamında düzenlenen söyleşi ve imza töreni için bugün İnegöl’deydi. Fuar alanında bulunan söyleşi salonunda hayranlarıyla buluşan İnanç’ın programına ilgi yoğun oldu.

VASİYETİMİ OKUYUN

Belediye Başkanı Alper Taban’ın da beraberindeki Başkan Yardımcılarıyla birlikte katıldığı imza ve söyleşi programında, Hayati İnanç anlatımlarıyla salondaki vatandaşları aydınlattı. Yaklaşık 45 dakika süren söyleşide İnanç, “Gittiğim şehirlerde bana dua edin diyorum. Bir gün bir öğrenci kardeşimizle aramızda bir diyalog geçti. Nasıl dua edeyim hocam sizin için dedi. Dedim ki Hoca ölürken gülsün, gülerken ölsün diye dua et. Sevgili gençler bütün dikkatinizi 30 saniye sabitleyin. Bunu söylemeye geldim. Ölürken gülmek nasıl olur? Temel soru budur. Web sayfamda vasiyetimi dikkatinize sunarım. Açın bakın” ifadelerinde bulundu.

Söyleşi sonunda İnanç, hayranları için kitaplarını da imzaladı. Belediye Başkanı Alper Taban da İnanç’a kitabını imzalattı. İmza ve fotoğraf çekimi için uzun kuyrukların oluştuğu salonda, vatandaşlar Hayati İnanç’ın kitaplarına da büyük ilgi gösterdi.

Yorumlar (0)
17°
az bulutlu
banner8