banner7

Dündar, soğuk kış sabahında yürekleri ısıttı

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, zor koşullarda hizmet veren cefakar pazarcılara soğuk kış sabahında sıcak bir sürpriz yaptı. Pazarcı esnafına ve vatandaşa sıcak çorba ikramında bulunan Başkan Dündar, yürekleri ısıttı.

YEREL YÖNETİMLER 01.03.2020, 00:54 04.04.2020, 23:46

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, soğuk kış sabahı soluğu Zafer Mahallesi’nde kurulan mahalle pazarında aldı. Eli boş gitmeyen Başkan Mustafa Dündar’ı sabahın erken saatinde karşısında gören pazarcılar ve esnaf şaşkınlığını gizleyemedi. Başkanın erken saatte kendilerine sıcak çorba ve somun ekmeği ikram etmesi ise şaşkınlıklarını daha artırdı.

Sıcak sürprizle önce yürekleri ısınan pazarcıların, sıcacık somun ekmeği ve sıcak çorba ile içleri ısındı.

Başkan Dündar, çorba ikramının ardından kasalar üzerinde esnaf ev vatandaşlarla kahvaltı yaptı.

Pazarcılar Odası Başkanı hediye ettiği pazar önlüğünü takan Başkan Dündar, ardından tezgahın başına geçerek satış yaparak, bu konuda ki marifetini de sergiledi.

KAZANCINIZ BEREKETLİ,PAZARINIZ HAYIRLI OLSUN

Pazarcı esnafına hizmetleri için teşekkür eden Mustafa Dündar, “Soğuk sıcak, yaz kış demeden çalışıyorsunuz. Bu soğuk kış günü sabahın en erken saatinde kalkıp vatandaşlarımıza, sağlıklı, taze, ucuz ve kaliteli ürünleri getiriyorsunuz. Allah Sizlerden razı olsun. Sert bir kış sabahında sıcak bir çorba ile sizlerle buluşmak istedik. Hergünüz böyle olsun inşallah. Kazancınız bereketli, pazarınız hayırlı olsun.” dedi.

TÜRKİYE’DE EN ÇOK PAZAR YERİ OLAN BELEDİYE

Osmangazi’miz 54 pazar yeri ile Türkiye’de en çok pazar yerine b-sahip belediye olduğuna da dikkat çeken Dündar, “Büyük kısmını özel projelerle üstü kapatıldı. Cefakar pazarcımız ve vatandaşımız daha hijyenik ve konforlu hava şartlarına uygun pazar yerlerinde buluşuyor. Bu çalışmalarımız devam edecek. En iyi ve en güzel şartlarda sizin ve vatandaşımızın hizmet alması bizim asli görevimiz. Sizin desteğiniz bizim hizmetimiz devam edecek.” Şeklinde konuştu.

Bursa Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Refik Aksu’da her zaman kendilerine büyük destek veren Mustafa Dündar’a tüm üyeleri adına teşekkür etti.

Yorumlar (0)
14°
açık
banner8